Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Złote serduszko WOŚP będzie licytowane w Unisławiu!

To już pewne! Najbardziej prestiżową oznakę wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzyma  Sztab WOŚP w Unisławiu. Dzielimy się z Wami tą radosną wiadomością, bo to nagroda za Wasze zaangażowanie i hojność, którą otrzymujemy kolejny rok z rzędu.

Już w niedzielę, 28 stycznia będzie można doświadczyć niebywałych emocji, które co roku towarzyszą  wszystkim zebranym w unisławskiej hali, podczas licytacji setek przedmiotów i voucherów. Przypominamy, w ubiegłym roku było ich blisko pół tysiąca! Jednak tego, co dzieje się, podczas licytacji Złotego Serduszka WOŚP, nie da się opisać słowami. Ten moment koniecznie trzeba zobaczyć na żywo.

Jest nam niezmiernie miło, że spośród 100. złotych serduszek jedno o numerze 98 trafi do Unisławia. To wielki zaszczyt, jak na niewielką miejscowość, tym bardziej, że jako nieliczni spośród okolicznych sztabów w regionie, możemy się tym chwalić i cieszyć.

W ubiegłym roku złote serduszko za 17 tys. zł trafiło w ręce wspaniałej rodziny, która od lat gra z unisławskim sztabem. Wielkie brawa dla szczęśliwych posiadaczy Państwa Iwony i Radosława Kulig.

Złote serduszko nr 89 w 2022 roku zlicytowano za niebagatelną kwotę 20 tys. zł. Hojny Darczyńca pozostał anonimowy.

Godzina 17:00 była kulminacyjnym punktem programu WOŚP w 2021 roku. Był to czas na licytację Złotego Serduszka o numerze 93. Emocjonująca licytacja o złote serduszko zakończyła się niewiarygodnym wynikiem – kwotą 18 tys. zł. Szczęśliwymi posiadaczami wyjątkowego serca zostali wtedy Państwo Lidia i Adam Błaszczyk z Unisławia.

Czekamy z niecierpliwością na orkiestrowe granie w ramach 32. Finału WOŚP pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”  i liczymy na Wasze niezmienne wielkie zaangażowanie i wsparcie.


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót