Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Wycieczka – Włochy

By poznać trochę świata

Florencja, Wenecja, Piza, Siena, Vernazza, Pitigliano czy Terme di Saturnia – to miejsca, które odwiedzą uczestnicy wycieczki do Włoch, która skoncentrowana jest na regionach Toskanii i Ligurii. Odbędzie się w dniach 12 – 19 kwietnia, a zaprasza na nią GOK w Unisławiu.

Nie zabraknie zapierających dach w piersiach widoków włoskich miast i miasteczek, ale też i relaksacyjnych kąpieli w największych włoskich gorących źródłach czy degustacji win i lokalnych wyrobów. Dodatkowo uczestnikom wyprawy ukażą się malownicze zakątki Riwiery Liguryjskiej.

Na pełnoletnich uczestników tej ośmiodniodniowej wyprawy czeka moc atrakcji.

Baza noclegowa znajdować się będzie kilkaset metrów od plaży w kempingu Villagio Orizzonte. Nocleg przewidziano w domkach dwupokojowych, łącznie po 4-5 osób w budynku.

Koszt wycieczki wynosi 2,5 tys. zł. Obejmuje on przejazd, wyżywienie ( 5 śniadań i obiadokolacji) zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz bilety wstępu. O zapisaniu na listę decyduje wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 1000 zł.

Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu w godz. 9.00 – 17.00. Więcej informacji tel. 56 6868734. Uwaga,  pierwszeństwo w zapisach mają mieszkańcy gminy Unisław.

To kolejna już z wypraw organizowanych przez GOK w Unisławiu. We wcześniejszych latach mieszkańcy podróżowali m.in. do Czech, Rumunii, Węgier, Francji, Niemiec, Austrii, Belgii, Holandii, Litwy, Łotwy, Estonii, a nawet Finlandii. A na jesieni w kolejnej autorskiej wyprawie w planie jest Albania.


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót