Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Wybierz zajęcia dla siebie!

Rok kulturalny 2020/2021 przed nami. Oferta Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu została skonstruowana tak, by przez 6 dni w tygodniu każdy mógł wybrać propozycję dla siebie. Na wszystkich zainteresowanych czeka paleta ciekawych zajęć, prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

W unisławskim ośrodku, każdy bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Wachlarz oferowanych zajęć pozwala uczestnikom rozwijać przeróżne zdolności i odkrywać wiele form edukacji kulturalnej – mówi Paweł Marwitz, dyrektor GOK w Unisławiu. W grafiku na rok 2020/2021 znaleźć można kontynuację zajęć stałych, jak i nowości. Mowa tu o zajęciach języka angielskiego dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat, kursie malarstwa i rysunku, zajęciach szachowych tradycyjnych, jak i komputerowych, a nawet zajęciach karate. Paleta zajęć stałych to mozaika równie atrakcyjnych zajęć. GOK oferuje zajęcia w dziedzinach: tanecznej, wokalnej, plastyczno-technicznej, muzycznej, sportu i rekreacji, językowej, a także artystycznej. W unisławskim GOK prężnie działają również zuchy i harcerze, którzy odbywają tu zbiórki. GOK organizuje również Urodzinki dla dzieci, wyjazdy, warsztaty oraz wycieczki zagraniczne. W naszych murach cykliczne spotkania odbywają gospodynie KGW Unisław oraz członkowie Koła Emerytów i Rencistów. Od poniedziałku do piątku czynna jest pracownia multimedialna, kącik gier planszowych oraz klub winylowego melomana.

Zapraszamy na zajęcia oraz do udziału w wydarzeniach, organizowanych przez GOK w Unisławiu
Z pracownikami unisławskiego ośrodka można skontaktować się dzwoniąc pod nr tel. (56) 68 68 734, pisząc na adres gok@unislaw.pl lub też osobiście w biurze przy ul. Parkowej 22. 


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót