Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Wakacje pełne kultury

Przez dwa tygodnie, w dniach 24 czerwca – 5 lipca, dzieci z gminy Unisław miały okazję wziąć udział w różnorodnych zajęciach, które dostarczyły im mnóstwo radości i nowych doświadczeń. A to wszystko w ramach Akcji Lato zorganizowanej przez unisławski GOK.

Pierwszym punktem programu były gry i zabawy integracyjne, które pozwoliły dzieciom lepiej się poznać. Odbyły się również warsztaty plastyczno – techniczne i malarskie, podczas których uczestnicy mogli wykazać się wyobraźnią i umiejętnościami. Nie zabrakło także zapoznania się z folklorem – projektowania strojów ludowych i zapoznania się z ich historią. Wodna zabawa na świeżym powietrzu zorganizowana przy współpracy z OSP Unisław, okazała się być strzałem w dziesiątkę w upalne dni. Największym wydarzeniem był festiwal kolorów, podczas którego dzieci mogły się bawić przy muzyce i obsypywać wzajemnie różnokolorowymi proszkami.

Dodatkowym elementem Akcji Lato były dwie wycieczki. Pierwsza z nich poprowadziła uczestników do Agroturystyki w Ciafrotowie, gdzie mogli oni wziąć udział w grze terenowej, ciekawych warsztatach oraz spędzić czas na świeżym powietrzu. Druga wycieczka odbyła się do malowniczej Bydgoszczy, gdzie milusińscy odwiedzili Młyny Rothera, wyruszyli w wodną podróż statkiem i poznali historię miasta.

Wakacyjne zajęcia okazały się być niezapomnianym czasem pełnym wrażeń i radości dla wszystkich dzieci, które z pewnością czekają na kolejne wydarzenia oferowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu.

Galeria

Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót