Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Złap promienie Śródziemnomorskiego słońca

Jesteś spragniony wakacji? To świetna okazja!

Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu zaprasza mieszkańców gminy Unisław na wycieczkę autokarem do Hiszpanii w dniach 10 – 18 kwietnia.

 Odkryj piękno Costa Brava i zanurz się w jej błękitach oraz słonecznych plażach. Przenieś się również do serca Barcelony – stolicy Katalonii, niezwykłego miasta inspiracji i niezliczonych atrakcji. Zwiedzaj niesamowite zabytki, takie jak monumentalna Sagrada Familia i magiczny Park Guell. Nie zabraknie również wyprawy na masyw górski Montserrat, zwiedzania Girony, rejsu statkiem po Costa Brava (Lloret de Mar – Tossa de Mar) oraz zwiedzania i degustacji w winnicy Cava. Koszt wycieczki wynosi 3700 zł i obejmuje: ubezpieczenie, przejazd, wyżywienie, bilety wstępu oraz zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Surf – Mar w Lloret de Mar oraz noclegi tranzytowe we Francji w miejscowości Nancy.

Zapisy w biurze GOK po dokonaniu wpłaty bezzwrotnej zaliczki w wysokości 700 zł. Pierwszeństwo w zapisach mają osoby z gminy Unisław. Zapisy ruszają 15 lutego od godz. 9.00. Więcej informacji pod numerem telefonu (56) 68-68-734 oraz na profilu Facebook’owym.


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót