Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka

W piątek, 31 maja w unisławskim parku było kolorowo, głośno i radośnie! To był wspaniały dzień, a to wszystko za sprawą Rodzinnego Dnia Dziecka zorganizowanego przez Gminę Unisław, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Unisław oraz Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu.

Program piątkowego spotkania wypełniony był po brzegi mnóstwem kreatywnych i różnorodnych atrakcji, m.in. bezpłatne dmuchańce, przejażdżki pit bike’ami, zabawa w pianie, pokazy strażackie, warsztaty naukowe, malowanie twarzy, rodzinne gry i zabawy, festiwal kolorów, zakątek animacji GOK-u, biblioteczny kącik malucha, akcja znakowania rowerów, warsztaty harcerskie. Na uczestników wydarzenia czekało również swojskie jadło w wykonaniu KGW Unisław oraz KGW Bruki Unisławskie, a także food trucki. Taka moc atrakcji to zasługa zaangażowania wielu osób, organizacji, instytucji i firm. Wspólna zabawa wywołała wiele pięknych uśmiechów na twarzach najmłodszych.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim partnerom: Niepubliczne Przedszkole Zielony Zakątek w Unisławiu, Przedszkole Gminne Krasnoludek, Niepubliczny Klub Dziecięcy Miś i Margolcia w Unisławiu, Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu, OSP Unisław, MDP OSP Unisław, MDP OSP Kokocko, Posterunek Policji w Unisławiu, KGW Unisław, KGW Bruki Unisławskie „Kapuścianki”, Tor Głażewo – PitBike.pl, 32. Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „100-lecia Harcerstwa” oraz wolontariuszom GOK-u.

Galeria

Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót