Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Uwierz, że możesz!

Uwierz, że możesz: wyrażać się z kulturą pokonać stres czerpać z natury odkrywać w sobie piękno. To przewodnie hasło projektu, na który grupa nieformalna „Kulturalne Animatorki” przy Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu zdobyła grant w wysokości 3000 zł.

“Uwierz, że możesz!” to pomysł na lokalną i społeczną integrację poprzez działania, wyzwalające w uczestnikach projektu potencjał, energię, motywację, poczucie własnej wartości, nadzieję, pewność siebie.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Unisław do zapisów oraz udziału w ciekawych i w dodatku bezpłatnych warsztatach:

13 listopada w godz. 17.00 – 19.00 – Uwierz, że możesz odkrywać w sobie piękno – Warsztaty fryzjerskie “Czas na pozytywne zmiany” dla mieszkanek Sołectwa Bruki Unisławskie, w świetlicy wiejskiej w Brukach Unisławskich.

17 listopada, w godz. 17.00 – 19.00 Uwierz, że możesz wyrażać się z kulturą – Warsztaty dla młodzieży “Mówię NIE hejtom”, które odbędą się w GOK-u.

18 listopada w godz. 17.00 – 19.00 Uwierz, że możesz pokonać stres i lęk oraz nawiązać nowe relacje – Warsztaty dla kobiet z gminy Unisław, w tym dla kobiet z Ukrainy.

23 listopada w godz. 17.00 – 19.00 Uwierz, że możesz czerpać z natury – Warsztaty pielęgnacyjno – kosmetyczne “Naturalne kosmetyki” dla mieszkanek Sołectwa Grzybno, w świetlicy wiejskiej w Grzybnie.

Zapraszamy na spotkania przy słodkim poczęstunku, kawie i herbacie.

Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 56 68 68 734 lub poprzez aplikację Messenger oraz w biurze GOK.

Już wkrótce więcej szczegółów.

Serdecznie podziękowania dla Ośrodka Działaj Lokalnie Lokalnej Grupy Działania “Zakole Dolnej Wisły” za otrzymane dofinansowanie na realizację działań dla mieszkańców Gminy Unisław.

____________________________________________________

Dofinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Grupę Działania “Zakole Dolnej Wisły”.


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót