Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Świętowali 25 – lecie

W sobotę w murach GOK-u odbył się Jubileusz 25 – lecia Orkiestry Dętej. W tym wyjątkowym spotkaniu brali udział zaproszeni goście, w tym wójt gminy Unisław Jakub Danielewicz, radna sejmiku woj. kujawsko – pomorskiego Katarzyna Lubańska, przewodniczący rady gminy Jarosław Szczeciak, starosta chełmiński Zdzisław Gamański, mieszkańcy gminy Unisław, członkowie orkiestry dętej oraz osoby związane przez lata z orkiestrą.

Spotkanie rozpoczęły przemówienia gości oraz dyrektora GOK-u. Odbył się również wspaniały koncert w wykonaniu orkiestry, przeplatany opisem dorobku muzycznego na przestrzeni 25 lat. Wręczone zostały okolicznościowe podziękowania, pamiątkowe statuetki oraz kwiaty. Po wykonaniu wspólnych fotografii nadszedł czas na tort oraz wspomnienia i rozmowy przy słodkim poczęstunku.

Wielkie podziękowania za pomoc należą się Gospodyniom ze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Unisław oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia. Z pewnością Jubileusz 25 – lecia zostanie w pamięci wszystkich uczestników na długi czas.

Galeria

Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót