Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Rock ma tę moc

Młodzież z gminy Unisław ruszyła śladami legendarnej grupy Queen i librettem Bena Eltona, aby zaczerpnąć propozycji wielkomiejskiego teatru. Grupa uczniów z gminy Unisław wybrała się do Warszawy na spektakl „We Will Rock You” do Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

A to wszystko w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2023 – 2025 organizowanego w województwie kujawsko – pomorskim przez Terenowy Dom Kultury przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu z Zespołem Szkół w Unisławiu. Spektakularne widowisko „wyrwało uczestników wydarzenia z foteli”, a zachwytom nie było końca. Nie zabrakło również warszawskiego spaceru poznawczego, pamiątkowych zdjęć i wspólnego obiadu przy Pałacu Kultury i Nauki. Ten pełen kultury dzień zostanie na długo w pamięci wszystkich zgromadzonych.

A już wkrótce kolejne działania! We wtorek 17 października odbędzie się spotkanie z aktorką – Edytą Jungowską, która przeprowadzi warsztaty z zakresu przełamywania barier z jakimi boryka się młodzież tj. brak pewności siebie i znajomości własnej wartości, występy przed większą publicznością czy radzenie sobie ze stresem, a także opowie o pracy aktora.

Galeria

Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót