Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Nabór wolontariuszy WOŚP 2024

Sztab, utworzony w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu (ul. Parkowa 22) przyjmuje zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszem WOŚP i kwestować w dniu orkiestrowego grania. Termin zgłoszeń mija 8 grudnia lub do wyczerpania miejsc. Konto można założyć samodzielnie na stronie: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/. Jest to metoda preferowana przez Sztab, ponieważ daje wiele korzyści: m.in. oszczędza się czas, bo rejestracja możliwa 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu. Osoby, które wybiorą tradycyjną metodę rejestracji, proszone są o pobranie i dostarczenie wypełnionej ankiety papierowej (dokument w załączniku) do Sztabu, a kolejno wygenerowanego oświadczenia.

Sztab może przyjąć 50 osób bez względu na wiek. Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych odbędzie się w poniedziałek, 27 listopada o godz. 17.00 w GOK-u.

Finał WOŚP, który zaplanowano na 28 stycznia 2024, odbędzie się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

W razie pytań, kontakt z GOK Unisław osobiście lub telefonicznie 56 6868734

Plik do pobrania:

Ankieta Wolontariusza 32 Finału WOŚP.pdf


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót