Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Kulturalna ramówka GOK-u

Jest w czym wybierać! Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu w swojej ofercie ma blisko 30 propozycji na aktywne i kulturalne spędzenie wolnego czasu. I to w dodatku dla każdego bez względu na wiek. Wybierz zajęcia odpowiednie dla siebie, odwiedź unisławski ośrodek i przekonaj się, że naprawdę warto!

W ofercie na rok 2023/2024 znaleźć można paletę kulturalnych rozmaitości. Wśród nowości znalazł się „Kącik malucha” – propozycja dla dzieci w wieku 1-3 lat z opiekunami, a także zajęcia: nauki gry na flecie poprzecznym, taneczno – fitnessowe Ladies, z elementami gimnastyki korekcyjnej i treningami uważności oraz karate. Pojawiła się także specjalna oferta piątkowych spotkań dla młodzieży „Młodzież rządzi”. Wśród stałych propozycji, które mają liczne grono wiernych odbiorców, należy wymienić takie zajęcia, jak: naukę gry na gitarze i keyboardzie, wokalne, naukę gry na instrumentach w Amatorskim Ruchu Muzycznym, taneczne z podziałem na grupy wiekowe, plastyczno – techniczne, dziecięcą akademię szycia, akademię dorosłego człowieka, naukę gry na perkusji, robotykę, matematykę minecraft, fitness bpu oraz jogę. W murach GOK-u prężnie działają również zuchy i harcerze 32. Szczepu Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „100-lecia Harcerstwa”. Próby odbywają muzyczne formacje: orkiestra dęta i zespoły „Unisławianki” oraz „Acoustic Trio”, „Myasta”, „Tabga” i „Miód”. GOK organizuje również urodzinki dla dzieci, różnorodne wydarzenia kulturalne, bezpłatne zajęcia w wakacje i w ferie zimowe, warsztaty, wyjazdy oraz wycieczki zagraniczne. W ośrodku cykliczne spotkania odbywają gospodynie KGW Unisław i Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Unisław oraz członkowie Gminnego Koła Emerytów i Rencistów w Unisławiu. Od poniedziałku do piątku czynna jest pracownia multimedialna, kącik gier planszowych oraz klub winylowego melomana.

Aktualne informacje o ofercie edukacyjno – animacyjnej  można śledzić na bieżąco na facebooku GOK-u. Z pracownikami unisławskiego ośrodka można skontaktować się dzwoniąc pod nr tel. (56) 68 68 734, pisząc na adres gok@unislaw.pl, Messengera GOK lub też osobiście w biurze przy ul. Parkowej 22.


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót