Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Kobiece spotkanie w kręgu

W kameralnej grupie, w wyjątkowym klimacie, przy kawie i słodkim poczęstunku spotkały się kobiety, uczestniczące w warsztatach „Krąg Kobiet”, w ramach projektu „Uwierz, że możesz!”. W Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu zajęcia terapeutyczno – łagodzące dla Pań poprowadziła trójmiejska psychotraumatolog w sobotnie popołudnie, 25 listopada.

Tematyka choć nie łatwa, okazała się bardzo potrzebna i ważna. Warsztaty poświęcone były traumie i życiu po trudnych przeżyciach. Podczas warsztatów Panie mogły opowiedzieć o swoich doświadczeniach i odczuciach, był to czas poświęcony na szczere rozmowy oraz poznanie technik samoradzenia w najtrudniejszych momentach życia.

Spotkanie w konfrontacji z trudnymi emocjami, skłoniło uczestniczki do głębszej refleksji, ale i wniosło wiele budujących doświadczeń. Warsztaty dodały odwagi oraz pomogły uczestniczkom zdobyć wiedzę w zakresie metod przezwyciężania lęku i stresu oraz metod radzenia sobie z traumatycznymi przeżyciami.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Uwierz, że możesz!”, realizowanego przez grupę nieformalną „Kulturalne Animatorki” przy Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu, dofinansowanego w ramach programu Działaj Lokalnie wdrażanego przez Lokalną Grupę Działania „Zakole Dolnej Wisły”.

__________________________________________________________________

Dofinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Grupę Działania “Zakole Dolnej Wisły”.

Galeria

Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót