Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

eSkarbonka Sztabu WOŚP Unisław już aktywna

W internetowej puszce unisławskiego sztabu WOŚP jest już 50 zł. To jednak dopiero początek! Już teraz można wesprzeć cel 32. Finału WOŚP dorzucając się do wirtualnej puszki sztabu WOŚP UNISŁAW klikając w link

https://eskarbonka.wosp.org.pl/kidinywuge

Za każdą wpłatę będziemy Wam przeogromnie wdzięczni. Korzystanie z eSkarbonek jest szybkie, proste i bezpieczne. Podczas tegorocznego Finału WOŚP idziemy po więcej! zaznacza Paweł Marwitz, szef sztabu.

Jak dorzucić się do eSkarbonki WOŚP w Unisławiu?

Na stronie eSkarbonki należy wybrać kwotę darowizny i formę płatności (karta Mastercard lub PayU), wpisać swoje imię i adres email, zaakceptować regulamin i na koniec kliknąć „Wpłać”. Następnie użytkownik jest przekierowywany na odpowiednią stronę PayU (operatora płatności w eSkarbonkach), na której należy postępować zgodnie z instrukcjami.

Oprócz kart płatniczych, dostępne formy płatności to również przelew bankowy czy BLIK. Po realizacji wpłaty darczyńca zostanie przekierowany z powrotem do eSkarbonki, gdzie wyświetli się osobiste podziękowanie od Jurka Owsiaka. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie wraz z jej kwotą oraz imieniem darczyńcy.


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót