Logo platformy facebook Logo platformy instagram Logo platformy twitter

Czas na młodzieżowe działania

Hejt-czym jest i jak sobie z nim radzić? Młodzieżowe warsztaty, dotyczące tej tematyki, odbędą się w piątek, 24 listopada w godz. 17.00 – 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu. Na spotkanie zaprasza grupa nieformalna „Kulturalne Animatorki”, która realizuje projekt pn. „Uwierz, że możesz!”, w ramach programu „Działaj Lokalnie”.

Zapowiada się aktywnie, kreatywnie i młodzieżowo, są jeszcze wolne miejsca.

Będzie wyjątkowo motywacyjnie i w dodatku bezpłatnie. A wszystko to dzięki programowi Działaj Lokalnie i Lokalnej Grupie Działania “Zakole Dolnej Wisły”, która dofinansowała projekt Kulturalnych Animatorek pn. “Uwierz, że możesz!” grantem w wysokości 3000 zł na wspólne działania dla mieszkańców gminy Unisław.

Dwugodzinne spotkanie dla młodzieży poprowadzi trójmiejska psycholog – kobieta, która sprawi, że uczestnicy otworzą się na nowe możliwości i spostrzeżenia. Przekonaj się i uwierz, że możesz wyrażać się z kulturą, poczuć się pewniej w rozmowach z rówieśnikami i rozwijać umiejętności budowania relacji z innymi.

 „Kulturalne Animatorki” wyzwalają społeczną energię wraz z Lokalną Grupa Działania “Zakole Dolnej Wisły” w ramach programu „Działaj Lokalnie”.

__________________________________

Dofinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Grupę Działania “Zakole Dolnej Wisły”.


Strzałka powrotu na poprzednią stronęPowrót