Sprawdź swoją wiedzę 

Organizator: Gmina Unisław

Kategoria: Konkurs

Data: od 5.06.2018 do 5.06.2018

To już piąta edycja „Konkursu o gminie Unisław i powiecie chełmińskim.” Konkurs rozpocznie się punktualnie o 10.00 we wtorek, 5 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu.

Do udziału w pisemnym sprawdzianie zapraszamy uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI (I kategoria wiekowa), z klas VII SP i Gimnazjum (II kategoria wiekowa) oraz uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej (III kategoria wiekowa). Dodajmy, że swoją wiedzę będą mogli przetestować również dorośli w trakcie obchodów Dni Unisławia. Wtedy też nastąpi uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie atrakcyjnych nagród. Organizatorzy: Gmina Unisław, Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu, Samorząd Szkoły Podstawowej w Unisławiu i Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu. Na zgłoszenia uczniów z poszczególnych szkół GOK w Unisławiu czeka do wtorku, 29 maja.

Godz. 10.00: Kategoria IV – VI SP (reprezentacja każdej szkoły może wynosić maksymalnie 5 osób, wyjątek SP Unisław – maksymalnie 15 osób).

Godz. 10.30: Kategoria VII i Gimnazjum (reprezentacja każdej szkoły może wynosić maksymalnie 5 osób, wyjątek ZS Unisław – maksymalnie 15 osób).

Godz. 11.00: Kategoria LO i ZSZ – maksymalnie 15 osób.