Gorąca woda i świąteczny klimat w Berlinie 

Organizator: GOK Unisław

Kategoria: Wycieczka

Data: od 30.11.2018 do 30.11.2018

Tropikalna wyspa i jarmark świąteczny w Berlinie znajdą się w programie kolejnej wyprawy organizowanej z myślą o mieszkańcach. Na wyprawę zaprasza GOK w Unisławiu. Wyjazd 30 listopada.  

Spragnieni egzotycznych wrażeń? Ciekawi bożonarodzeniowych jarmarków? Jeśli tak to zapraszamy na wycieczkę na Tropikalną Wyspę pod Berlinem i Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie. Wyjazd zaplanowano  w piątek (30 listopada) o godz. 24.00 spod GOK-u. W godzinach porannych i popołudniowych ( 1 grudnia, sobota) przewidziano pobyt na Tropikalnej Wyspie - aquaparku, a w godzinach popołudniowych i wieczornych na Jarmarku Bożonarodzeniowym w centrum Berlina. Powrót w  niedzielę około godz. 5.00.

Opłata za wyjazd od osoby dorosłej wynosi 260 zł ( w ramach opłaty znajduje się: przejazd, ubezpieczenie oraz bilet wstępu do Strefy Tropikalnej oraz wstęp na strefę zewnętrzną). Opłata za dzieci do lat 14, uczniów od 15 lat, studentów i seniorów od 65 lat wynosi 230 zł (w ramach opłaty znajduje się: przejazd, ubezpieczenie oraz bilet wstępu do Strefy Tropikalnej oraz na strefę zewnętrzną. 

Uwaga: osoby poniżej 18 roku życia podróżują pod opieką osoby dorosłej. Ograniczona ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. O zapisaniu na listę decyduje dokonanie wpłaty. Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu, tel. (56) 68 68 734. Więcej informacji o Tropikalnej Wyspie na www.tropical-islands.de/pl