Dziś jest: środa, 21 kwietnia 2021r. Godzina: 21:48 Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Pogoda

Kwiecień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A Pomagamy nakrętkami

Pomagamy nakrętkami

Kolejny raz serce na nakrętki obok Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu zostało napełnione. Teraz mieszkańcy zdecydują, do kogo one trafią!

To dzięki Wam nasze serce napełnia się bardzo szybko! Wszyscy, którzy wrzucają plastikowe koreczki do metalowej konstrukcji, która stanęła na zewnątrz budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu w listopadzie ubiegłego roku, pokazują że los osób potrzebujących nie jest im obojętny – mówi Paweł Marwitz, dyrektor GOK w Unisławiu. A zatem, chcielibyśmy Was prosić o to, abyście dali nam znać, czy znacie osoby z naszych okolic, dla których aktualnie zbierane są plastikowe nakrętki. Wspólnie zdecydujmy, Komu można je przekazać.

Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu prosi o informacje w komentarzach pod postem na facebooku lub pod numerem tel. (56) 68 68 734.

Przypomnijmy, na zamówienie GOK-u -  serce na nakrętki, zrealizowała bezpłatnie firma Adamex Państwa Katarzyny i Adama WołochWłaścicielom jesteśmy bardzo wdzięczni – dodaje Paweł Marwitz. Nakrętki zbierane są przez cały rok z przeznaczeniem na szczytne cele.

Obok nas jest wiele osób, które potrzebują pomocy. W tych trudnych czasach, chcielibyśmy wesprzeć w ten sposób osoby, dla których zbierane są kolorowe koreczki w ramach akcji charytatywnych.

Warto pomagać! Napełniajmy serce dalej!

A na YouTube można zobaczyć filmik, jak wyglądało opróżnianie serca na nakrętki przez pracowników GOK w Unisławiu. Tutaj link: https://youtu.be/-xm7jLnz-BI

 Dyrektor GOK Paweł Marwitz otwiera pełny, czerwony pojemnik na nakrętki w kształcie serca

Pracownicy GOK pozują do zdjęcia przy pojemniku na nakrętki w kształcie serca

Pojemnik został wypakowany. Nakrętki teraz znajdują się w czterech dużych foliowych workach