Dziś jest: środa, 21 kwietnia 2021r. Godzina: 22:58 Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Pogoda

Kwiecień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A Laury dla naszych reprezentantów

Laury dla naszych reprezentantów

Dwójka reprezentantów naszej gminy Andrzej Piekarczyk i Michał Kluska znaleźli się w gronie docenionych sportowców naszego powiatu.

24 sportowców uhonorowano nagrodami podczas XVIII Powiatowej Gali Mistrzów Sportu.

Uroczystość odbyła się 2 marca w Państwowej Szkole Muzycznej w Chełmnie.

Wyróżnienia i nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymali: „Trener Powiatu Chełmińskiego 2020”: - Andrzej Piekarczyk za wieloletnie zaangażowanie, poświęcenie i osiągane wyniki sportowe – Klub Sportowy Unislavia, w kat. „Nadzieja Sportu” - Michał Kluska (SP Grzybno) – reprezentant Gminy Unisław, za osiągnięcia sportowe na szczeblu powiatowym i gminnym

Andrzej Piekarczyk to trener z licencją oraz dyplomem UEFA A piłka nożna. Jest koordynatorem i organizatorem Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN na terenie powiatu chełmińskiego oraz turnieju dla dzieci „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” z ramienia PZPN. Pozyskuje dotacje na organizację obozów sportowych dla dzieci. Wraz z zespołem K.S Unislavia Unisław, brał udział w rozgrywkach III ligi K-P ZPN Bydgoszcz w kategorii młodzików D1, zespół zajął I miejsce i awansował do II ligi wojewódzkiej. W ramach rozgrywek II ligi wojewódzkiej trampkarzy C2 grupa wschód, zespół zajął I miejsce i w meczach barażowych wywalczył awans do I ligi wojewódzkiej K-P ZPN.

Michał Kluska może poszczycić się następującymi osiągnięciami: mistrz powiatu chełmińskiego w rzucie piłeczką palantową, wicemistrz powiatu chełmińskiego w skoku wzwyż, wicemistrz pchnięciu kulą, Young Lider w programie Fair Play, kapitan drużyny futsal Unislaw TEAM PBDI.

Gratulacje