A A A Konkurs "Kupuj Świadomie - PRODUKT POLSKI" w kujawsko-pomorskim

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Bydgoszczy zaprasza dzieci i młodzież z klas IV-VIII szkół podstawowych do udziału w Konkursie „Kupuj Świadomie – PRODUKT POLSKI”.
 
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej  w formie lapbooka, która w kreatywnej formie zaprezentuje informacje związane z tematyką Konkursu: „Kupuj Świadomie – PRODUKT POLSKI”.

Celem konkursu jest m.in. wykorzystanie różnych technik plastycznych do przedstawiania w ciekawej formie promocji polskich produktów, a także rozpowszechnienie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI”.

Praca konkursowa w formie lapbooka może zawierać opowiadania, wykresy, terminy, zagadki, zdjęcia, elementy ruchome, otwierane skrytki, obrotowe koła, itp. odnoszące się do tematyki Konkursu.

Lapbooki należy przesyłać do 26 czerwca br. na adres OT w Bydgoszczy.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a także zostaną przyznane wyróżnienia.
 
Konkurs jest kontynuacją ogólnopolskiej kampanii informacyjnej pn. „Kupuj Świadomie – PRODUKT POLSKI”, zwracającej uwagę na siłę patriotyzmu konsumenckiego w wsparciu polskiej gospodarki.
Nie bez znaczenia jest głos młodego pokolenia konsumentów, który będą mogli wyrazić w pracy konkursowej  poprzez swoje spostrzeżenia i kreatywność w przedstawieniu tematu.
 
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zostały uregulowane w Regulaminie.REGULAMIN - plik do pobrania

zgłoszenie - plik do pobrania