A A A #zostańwKujawskoPomorskiemStowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok za pośrednictwem portalu aktywnawies.pl i fanpage’a strony na FB ogłosił akcję: wyzwanie #zostańwKujawskoPomorskiem.

Celem akcji jest wsparcie lokalnych organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej rozwijających działalność w sferze turystyki i zachęcenie jak największej liczby osób do spędzenia wakacji w województwie kujawsko-pomorskim.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu akcji poprzez udostępnienie na fanpage’u Państwa instytucji wyzwania opublikowanego na https://www.facebook.com/aktywnawiestlok/.

Zachęcamy również do nominowania do udziału w wyzwaniu wybranych organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich i innych podmiotów, z którymi mają Państwo kontakt.

Poniżej treść wyzwania:

#zostańwKujawskoPomorskiem #aktywnawieś

Tegoroczne wakacje nie będą takie jak poprzednie. Aktywnawies.pl rusza z akcją zachęcającą do odwiedzania urokliwych zakątków województwa kujawsko-pomorskiego.

Mamy dla Was wyzwanie – pokażcie na Facebooku piękno swojej okolicy, pomysły na spędzanie czasu wolnego.

Jak wziąć udział? Wrzuć zdjęcia na swojej tablicy, a w poście wklej ten tekst i nie zapomnij dodać: #zostańwKujawskoPomorskiem #aktywnawieś

Na koniec nominuj organizacje, KGW, instytucje lub osoby, które także mogą pokazać, w jak pięknej okolicy mieszkają.