A A A Unisław ze złotym serduszkiem WOŚP !!!

W Unisławiu orkiestrowe granie rozpocznie się już w sobotę 11 stycznia. Wtedy to w godz. 10.00 – 14.00 odbędzie się pobór krwi na parkingu przy Urzędzie Gminy w Unisławiu.

Również 11 stycznia wieczorem w Klubie Magazyn odbędzie się koncert zespołu Szulerzy. Impreza rozpocznie się o godz. 20.00. Koszt biletów w przedsprzedaży 15 zł. Bilety w dniu koncertu w cenie 20 zł.

W gminie Unisław w dniu finału zbierać pieniądze będzie 50 wolontariuszy. W niedzielę, 12 stycznia szereg atrakcji przygotowano na hali widowiskowo-sportowej w Unisławiu. W godz. 15.00 – 19.00 będzie się wiele działo. Całość rozpocznie parada pit-bike`owa ulicami Unisławia, która wystartuje o godz. 15.00 spod hali. W trakcie imprezy przewidziano pokazy strażackie, kącik atrakcji dla dzieci, występy artystyczne, harcerski punkt nauki udzielania pierwszej pomocy, zakątek teatru lalek, strefę szycia serduszek, oglądanie nieba w astro-bazie, pokazy cyrkowe, stoiska z produktami Kół Gospodyń Wiejskich.

Na licytacji znajdą się dziesiątki rozmaitych przedmiotów i voucherów, a wśród nich wyjątkowe Złote Serduszko WOŚP, piłka z autografami reprezentacji Polski kobiet w futsalu, obrazy, vouchery na pobyt w hotelach i usługi spa, lokalne produkty, gadżety WOŚP-owe i wiele innych.

Na finał niedzielnych wydarzeń przewidziano ognisko z kiełbaskami w parku oraz światełko do nieba. Ognisko w parku przewidziano w godz. 19.00 – 20.30. W najbliższych dniach na stronie unislaw.pl oraz facebooku GOK-u, będzie pojawiała się aktualizowana na bieżąco lista przedmiotów na licytację.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby i instytucje, które chciałby przekazać przedmioty na licytacje do sztabu WOŚP w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu, ul. Parkowa 22, Tel (56) 68 68 734.