A A A Kucharz, cukiernik i zielarz a na dokładkę „Święto Ziół”

Do wyboru od 7 do 9 września, warsztaty kulinarne, cukiernicze i zdobienia tortów oraz zielarskie, a na podsumowanie otwarty piknik „Święto Ziół” w parku z koncertem akordeonisty i biesiadą przy stołach. To krótka zapowiedź tego, co czeka mieszkańców, którzy będą chcieli zdobyć nowe umiejętności w ramach bezpłatnych spotkań. Wszystkie warsztaty odbędą się w piwnicy GOK-u w Unisławiu i kuchni sołeckiej (wejście od strony parku).
A wszystko to odbędzie się w ramach projektu pn. „Warsztaty kulinarne i cukiernicze z wykorzystaniem ziół i kwiatów lokalnych, połączone ze Świętem Ziół” zgłoszonego przez „Lokalne Gospodynie” do konkursu grantowego ogłoszonego przez GOK w Unisławiu, w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018.
Warsztaty poprowadzą specjaliści. Na warsztaty kulinarne zapraszamy w piątek, 7 września od godz. 10.00. Na to spotkanie zapraszamy szczególnie młodzież, która dowie się, jak ugotować klasyczne zupy. Umiejętności cukiernicze i zdobienia tortów będzie można zdobyć w sobotę, 8 września również od godz.10.00. Z kolei warsztaty zielarskie odbędą się w niedzielę, 9 września w godz. 11.00 – 15.00, po których nastąpi podsumowanie w postaci pikniku „Święto Ziół” w parku w godz. 16.00 – 20.00. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmuje GOK w Unisławiu pod numerem tel. (56) 68 68 734.