A A A Pierwsze wióry poleciały

We wtorek 24 lipca rozpoczęły się zajęcia w Pracowni Pozytywnego Działania. Grupa chętnych dzieci wraz z rodzicami oraz wolontariuszami wzięła udział w warsztatach stolarskich pod okiem Jana Zycha stolarza a zarazem „złotej rączki” z wieloletnim doświadczeniem.
Uczestnicy zapoznali się ze znajdującym się w pracowni nowoczesnym sprzętem oraz jego funkcjami. Pierwszą pracą nad jaką dzieci pracowały były ramki do obrazów.
A już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne „Magiczny Unisław” (7 sierpnia) i warsztaty ceramiczne „Nie święci garnki lepią” (17 sierpnia) w godz. 11.00 – 13.00. Zapisy już ruszyły! Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z użyciem nowoczesnego sprzętu. Zgłoszenia przyjmuje GOK pod numerem tel. (56) 68 68 734. Szczegóły na plakatach.
Pracownia Pozytywnego Działania powstała w ramach grantu, który otrzymał GOK w Unisławiu z Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. J.K. Steczkowskiego w ramach programu Moja Mała Ojczyzna. Wsparcie wyniosło 30 tys. zł i pozwoliło wyremontować pomieszczenia i zakupić niezbędne wyposażenie oraz materiały budowlane.