Dziś jest: sobota, 27 listopada 2021r. Godzina: 10:37 Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Pogoda

Listopad 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A Fotograficzne ujęcia niepodległości

Fotograficzne ujęcia niepodległości

Jak można świętować dzień 11 listopada? Autorzy zdjęć, nadesłanych w ramach konkursu fotograficznego z okazji Narodowego Święta Niepodległości udowodnili, że nie tylko na wiele różnych sposobów, ale przede wszystkim ciekawie, kreatywnie i niepowtarzalnie.

Na konkurs fotograficzny „Gmina Unisław – Niepodległa” wpłynęło 27 zdjęć, na których uczestnicy przedstawili sposoby świętowania 102. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu, za aktywność i wielkie zaangażowanie. Każde zdjęcie z osobna zachwyca! Choć reguły konkursu rządzą się swoimi prawami to pragnę pogratulować Wszystkim pięknych zdjęć, pomysłów na ich wykonanie, które niosą w sobie indywidualne przesłanie – mówi Paweł Marwitz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż laureatami konkursu zostali:

I miejsce oraz nagrodę główną „Tablet” i dyplom otrzymuje: Estera Tymińska

II miejsce oraz nagrodę „Boombox” i dyplom otrzymuje: Adrian Czyżniewski

III miejsce oraz nagrodę „Radioodtwarzacz” i dyplom otrzymuje: Monika Stanisławska

Gratulujemy!!!

Komisja przyznała również wyróżnienia, które otrzymują: Kinga Finc, Justyna Cierzniakowska, Katarzyna Magdziarz, Martyna Mańska oraz Jakub Chojnacki. Wyróżnieni otrzymują pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Wielkie brawa również dla pozostałych uczestników konkursu, którzy otrzymują pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Gratulujemy!!!

Nadesłane zdjęcia oceniała komisja konkursowa w składzie: Paweł Marwitz, dyrektor GOK w Unisławiu, Magdalena Wosik oraz Edyta Smycz.

Uwaga!!! Wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 20 listopada w godz. 15.00 – 16.00 przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu (o ile pozwoli na to pogoda). Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu społecznego.

Osoby, które tego dnia nie będą mogły przybyć po odbiór dyplomów i nagród zapewniamy, że zostaną one przechowane, a ich odbiór będzie możliwy po powrocie GOK w Unisławiu do trybu działalności stacjonarnej.