Dziś jest: niedziela, 18 kwietnia 2021r. Godzina: 19:02 Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Pogoda

Kwiecień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A Powstają wyjątkowe klipy

Kilkudziesięciu aktorów, wiele godzin ujęć i euforia na zakończenie zdjęciowego dnia – tak w skrócie można podsumować minioną sobotę, podczas której realizowano zdjęcia do teledysku dla zespołu Myasta.

W klipie kręconym w hali widowiskowo – sportowej w Unisławiu mogły wziąć udział również osoby z gminy Unisław i okolic. Teledysk ma być gotowy na jesień wraz z pierwszą płytą zespołu.

Produkcja dla formacji Myasta – realizowana jest w ramach nagrody za zwycięstwo w konkursie Radiowej Czwórki, której  rozgłośnia wyda płytę i zapewni profesjonalną promocję.

Zespół Myasta w sierpniu wygrała wydanie płyty w konkursie radiowej czwórki. Pokonał ponad 300 zespołów walczących o tę wyjątkową promocję. Mowa o ośmioosobowej formacji Myasta, która od kilku lat ściśle współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Unisławiu. To tu zespół ma swoją salę prób, muzycy często występują na terenie gminy przy okazji wydarzeń plenerowych oraz akcji charytatywnych. Zespół Myasta to muzyka reggae w połączeniu z takimi stylami jak dancehall, raggamuffin, rap, ska. Ich debiutancka płyta ukaże się na jesieni.
 
Równolegle powstaje także drugi klip, który finansuje gmina Unisław. Znajdzie się na nim lokalna przyroda, zabytki, czy infrastruktura. Zespół zyska profesjonalny materiał, a gmina Unisław nowoczesną formę promocji. Wsparcie finansowe jak i organizacyjne przy obu projektach zapewnia Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu oraz Gmina Unisław.