Dziś jest: niedziela, 04 grudnia 2022r. Godzina: 15:57 Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Pogoda

Grudzień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Wydarzenia w tym miesiącu

Pokaż wszystkie z tego miesiąca

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A Konkurs Pięknego Czytania

 Konkurs Pięknego Czytania

Po raz szósty odbył się zorganizowany  przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Unisławiu  i Bibliotekę Szkolną Zespołu Szkół w Unisławiu Gminny Konkurs Czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”.

Konkurs przeznaczony był do uczniów klas I-VIII Szkół Podstawowych z terenu gminy Unisław.  Komisja w składzie: Iwona Górniak-Wróbel, Edyta Smycz oraz Małgorzata Kowalska z uwagą i przyjemnością wysłuchała wszystkich uczestników konkursu, oceniając płynność, intonację  i bezbłędność czytanego tekstu. Po obradach komisja konkursowa wyłoniła Mistrzów Pięknego Czytania w poszczególnych kategoriach. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, słodycze, a laureaci nagrody książkowe.

Mistrzowie Pięknego Czytania

Kategoria klas I

I miejsce – Lena Palmowska

II miejsce – Zofia Krawczyk

III miejsce – Natasza Bartkowska

Kategoria klas II

I miejsce – Zofia Cichoracka

II miejsce – Wojciech Szczurek

III miejsce – Zofia Sulej

Kategoria klas III

I miejsce – Beatrice Suszczyk

II miejsce – Ksawery Słomia

III miejsce – Wiktoria Jakubaszek

Kategoria klas IV

I miejsce – Filip Lisewski

II miejsce – Zofia Szerbart

III miejsce – Kinga Mondrzejewska

Kategoria klas V

I miejsce – Zuzanna Kawalec

II miejsce – Dominika Baca

III miejsce – Amelia Góral

Kategoria klas VI

I miejsce  - Olaf Bagrowski

II miejsce – Tomasz Dziedzic

Kategoria klas VII

I miejsce – Julia Stanisławska

II miejsce – Rafał Nowak

III miejsce – Kacper Kampiński

III miejsce – Martyna Bruska

Kategoria klas VIII

I miejsce – Aleksy Lewandowski

II miejsce  - Patryk Oświeciński

III miejsce – Amelia Czosnek