A A A VII Turniej Siatkówki Plażowej w Raciniewie

W niedzielę, 16 sierpnia 2020 r. na boisku do siatkówki plażowej w Raciniewie odbył się VII Turniej Siatkówki Plażowej zespołów z gminy Unisław, zorganizowany przez Marcina Kalkowskiego - Radnego Gminy Unisław, Sołectwo Raciniewo oraz Urząd Gminy w Unisławiu.

Turniej otworzył Wójt Gminy Unisław Jakub Danielewicz. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym, udział w nich wzięły cztery pary.

Sportowej rywalizacji sprzyjała piękna letnia aura. Rywalizacja była bardzo zacięta, nie brakowało emocji. Wszystkie mecze przebiegały w miłej sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play. Zawody prowadził Mariusz Krzemiński i Miłosz Płomiński, o dobrą oprawę muzyczną zadbał Marcin Nowakowski, natomiast opiekę medyczną podczas trwania całego turnieju zapewnili strażacy z OSP w Unisławiu. Podczas trwania turnieju był czas na kiełbaskę z grilla.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła para Płomiński / Płomiński,
drugie miejsce – Nowakowski / Starobrat,
trzecie miejsce – Buller / Piekarczyk,
czwarte miejsce – Starobrat / Starobrat.

Zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz nagrody.
 
Z niecierpliwością czekamy już na turniej powiatowy, który odbędzie się we wrześniu w Raciniewie. Naszą gminę reprezentować będą dwie pary: zwycięzcy zeszłorocznego powiatowego turnieju: Płomiński / Płomiński oraz para która przeszła kwalifikacje w gminnym turnieju: Nowakowski / Starobrat.
Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym reprezentantom.