A A A ''Razem można więcej'' - konkurs z cennymi nagrodami

Na zabawę pod hasłem „Razem można więcej” - promującą 15 rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej, zapraszamy wraz ze Starostą Powiatu Chełmińskiego Zdzisławem Gamańskim.

Żeby stać się posiadaczem jednego z dwóch rowerów lub hulajnogi wiele nie trzeba. Wystarczy mieć pomysł, mieszkać na terenie powiatu chełmińskiego i wziąć udział w konkursie. Zasady są proste:
- rywalizacja odbędzie się w 2 kategoriach wiekowych - do lat 13 i od 13 do 18 lat,
- młodsi rywalizują w technice - rysunek, starsi - plakat (w obu przypadkach: papier techniczny A4, technika dowolna),
- plakaty i rysunki powinny stanowić ilustrację konkursowego hasła.

Na prace czekamy do 2 maja 2019 roku, do godz. 15. 30 w redakcji Czasu Chełmna przy ul. Grudziądzkiej 25/3 (można je dostarczać od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 15.30, w środy do godz. 18) oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chełmnie przy ul. Harcerskiej 1, w pokoju nr 19 (poniedziałki, środy, czwartki w godz. 7.30 - 15-30, wtorki w godz. 7.30 - 16.30, piątki w godz. 7.30 - 14.30); prace można też przesyłać na adres Starostwa lub Czasu Chełmna. Każda praca powinna być dostarczona w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Razem można więcej”, w środku powinno znajdować się nazwisko autora, wiek oraz numer telefonu do prawnego opiekuna.

Organizatorem i fundatorem nagród konkursu jest Starostwo Powiatowe w Chełmnie, partnerem Czas Chełmna. Zapraszamy do udziału.

Wygraj rower, hulajnogę i ze słońcem ruszaj w drogę.