A A A Mamy kolejne Mistrzostwo Powiatu!

29 października w Stolnie rozegrano Powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2003-2005.

W tym roku do zawodów zgłosiło się ostatecznie aż 5 drużyn kobiecych i pięć męskich. Mecze rozgrywano systemem pucharowym i "każdy z każdym". Mistrzostwa broniły zawodniczki z Unisławia i ich koledzy z Chełmna. Mecze trwały 2x10 minut. Unisławianki jako obrończynie mistrzostwa nie musiały przedzierać się przez eliminacje i od razu trafiły do trzyosobowej finałowej grupy. Tam czekały już szczypiornistki z Lisewa i Chełmna, które w swoich meczach pokonały piłkarki z Kijewa Królewskiego i Stolna.

W swoim pierwszym finałowym meczu nasze szczypiornistki zdecydowanie zwyciężyły rówieśniczki z Chełmna 9:3 (5:2). Cały mecz od pierwszej do ostatniej minuty toczył się pod dyktando unisławianek.

W meczu pomiędzy Lisewem a Chełmnem dość niespodziewanie zwyciężyły chełminianki 5:6. Wynik ten spowodował, że w swoim ostatnim meczu Nasze szczypiornistki mogły pozwolić sobie na minimalną porażkę. Dziewczyny do meczu podeszły skoncentrowane i zwyciężyły ostatecznie z Lisewem 6:2 (2:2) sięgając po Mistrzostwo Powiatu chełmińskiego 9 raz w ciągu ostatnich 10 lat!
 
1. Włośniewska Marta (bramkarz) KAPITAN
2. Bury Oliwia (lewe skrzydło, prawe skrzydło)
3. Oświecińska Julia(obrotowa)
4. Dworzecka Alicja (lewe rozegranie)
5. Podzielna Iga (środek rozegrania)
6. Grosiak Wiktoria (prawe rozegranie)
7. Bajerska Amelia (prawe skrzydło)
8. Oczkoś Zuzanna (lewe i prawe rozegranie)
9. Chyła Agata (środek rozegrania)
10. Szczęsna Weronika (prawe i lewe rozegranie)
11. Aniołkowska Paulina (obrotowa)
12. Osipowicz Sandra (prawe skrzydło i lewe skrzydło).
13. Żurawska Zuzanna (prawe skrzydło)
14. Sawina Wiktoria (bramkarz)
Trener: Michał Wasielewski

Nieco gorzej powiodło się Naszym chłopcom. W swoim pierwszym i jak się później okazało ostatnim meczu  po zaciętym pojedynku przegrali z rówieśnikami z Robakowa 2:3. Ostatecznie zostali sklasyfikowani na 4 miejscu. Tytuł obronili piłkarze ręczni z Chełmna. Na drugim stopniu uplasowali się szczypiorniści z Lisewa a trzecia lokata przypadła zawodnikom z Robakowa.
Trener chłopców: Mariusz Jakubowski