Dziś jest: niedziela, 18 kwietnia 2021r. Godzina: 20:03 Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Pogoda

Kwiecień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A Grupa Wsparcia

Logo


Grupa wsparcia

Mityngi grupy AA „NADZIEJA” w Unisławiu  odbywają się w każdą środę w godzinach 17.30 -19.00 w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym, ul. Parkowa 22, piętro I.  Mityng otwarty – zwyczajowo w ostatnim tygodniu miesiąca.

Anonimowi Alkoholicy (AA, z ang. Alcoholics Anonymous) – dobrowolne, samopomocowe grupy osób uzależnionych od alkoholu, tworzone w celu utrzymania trzeźwości własnej i wspomagania innych alkoholików w jej osiąganiu.

Preambuła AA

"Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i innym pomagać w wyzdrowieniu z alkoholizmu. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest chęć zaprzestania picia. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat, jesteśmy samowystarczalni poprzez własne, dobrowolne datki. Wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, partią organizacją lub instytucją; nie angażuje się w żadne publiczne polemiki; nie zajmuje stanowiska w jakichkolwiek sporach. Naszym najważniejszym celem jest pozostawać trzeźwym i pomagać innym alkoholikom w osiągnięciu trzeźwości."

Wspólnota AA to nie tylko mityngi, ale także wspólne wyjazdy, imprezy trzeźwościowe i zabawy bezalkoholowe. Poniżej zdjęcia z naszego ubiegłorocznego pikniku wędkarskiego i wycieczki do Golubia Dobrzynia.

Jeżeli nie wiesz, jak wrócić do trzeźwego życia, przyjdź do nas.

Pomożemy Ci.

 

Nie musisz tak wyglądaći nie musisz tak umierać
http://www.youtube.com/watch?v=xxCSghm1aVk


(Strona redagowana przez członka Wspólnoty AA)